13 Ocak 2009 Salı

Cak Cak Cak.... Paaaat!

İş yeri servisi ihale yenileme bahanesine şu ara yok, otobüse talimiz... Halkın arasına karışmış vaziyette, sabah o hengameyi çekme sıkıntısına katlanırken, tam arkamda bizim Bey oturuyor, yanında da bir hatun kişi, nasıl bir sakız çiğneme ama döğüşüyor sanki sakızla... Bir de otomatiğe bağlamış gibi cak cak cak, ne varyasyonlar o ağzındakiyle aman Allahım tam kabus! Kafamda kuruyorum şimdi, döneyim şuna söyleneyim diye ama kelimeleri de net seçmek lazım, sakız seviyesine inmeden cıvımadan, en önemlisi ben de kendime güvenemedim şimdi terslenirim hararetlenir ortam, derken bakıyorum anlamıyor neyse indi sonrasında ama hala kulaklarımda cak cak cak paaat sesi :((
Ne süper güne başlama ama ....

6 yorum:

Betül dedi ki...

malesef bu tiplerden öyle çok var ki :(,

ziyaretin ve yorumların için çok teşekkür ediyorum, sevgiler.

özii dedi ki...

O sakızı alıp saçına başına yapıştırasım geldi valla , bazıları hakikaten bu çiğneme işini bilmiyor. Bilmedikleri gibi utanmaları da yok.
Ağzına bir sakız at rahatla :)))

Tabiat Ana dedi ki...

hakikaten servislerin başlaması ocak ortasını bulur.Bende sizin servisi kullanıyordum eski iş yerimdeyken hatta çoook sevdiğim servis arkadaşlarımda vardı :)
çok da keyifliydi bak o servis özlemişim yafuuu.
umarım çabuk hallederler servis gibisi varmı

funda dedi ki...

Tabiat Ana güya bu cuma başlayacak şeklinde bir duyum aldım o bile sevinmeme yetti helak oluyoruz otobüslerde en fenası da trafik...
sen hangi semtin servisine biniyordun?

PrimaRima dedi ki...

Bu sakız işini hiç sorma bana acayip sinirlerim laçka olur, iyi dayanmışsın ...

materials dedi ki...

It seems different countries, different cultures, we really can decide things in the same understanding of the difference!
nike shoes